Ahşap lazer kesim iPhone standı

Ahşap lazer kesim iPhone standı.

Lazer makinesi ile MDF, kontraplak, sunta gibi ahşap malzemelerinize lazer kesim, lazer kazıma ve lazer markalama işlemlerini çok hassas ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Sadece ahşap malzeme ile sınırlı değil, pleksi, plastik, kauçuk, cam, kağıt, etiket, karton, seramik, kristal gibi birden çok materyale işlem yapabilirsiniz.

Lazer kesim işlemi için makinenizde kullanmış olduğunuz lazer tüpün gücü önemlidir. Lazer makinesi satın almak istiyorsanız kesim yapacağınız malzemeyi ve malzeme kalınlığını gözönünde bulundurun. Güçlü bir lazer tüp ile daha hassas ve daha hızlı bir kesim işlemi yapabilirsiniz.

Aşağıda lazer kesim işlemi yapılmış iPhone stand örneklerini görebilirsiniz.

Örneklerde de gördüğünüz gibi ahşap malzemeye istediğiniz görüntüyü verebilirsiniz. Bilgisayarda yapmış olduğunuz çizimi aynen malzemenize uygulayabilirsiniz. Lazer kazıma işlemi sayesinde kişi/firma adı, resim veya fotoğrafını da malzeme üzerine işleyebilir ve  kişiye/firmaya özel ürünler yapabilirsiniz.

Lazer kesim makinesi satın almak istiyorsanız 0212 438 16 26 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da iletişim bölümünden bize yazabilirsiniz.