Lazer kesim ahşap küpe örnekleri

Ahşap lazer kesim küpe örnekleri.

Lazer kesim makinesi ile mdf, sunta, kontraplak gibi ahşap malzemelerinize lazer kazıma, lazer kesim ve lazer markalama işlemleri yapabilirsiniz.

Lazer kesim işleminde, malzeme kalınlığına göre lazer makinesinde kullanmış olduğunuz lazer tüpün güçlü olması gerekmektedir.

Örneğin, 40 watt lazer tüp gücü ile 6 mm mdf yi saniye de 1 mm hız ile keserken, 60 watt lazer tüp gücü ile saniye de 3 mm hız ile kesebilirsiniz. 100 watt güç ile saniye de 4 mm hız ile kesebilirsiniz. 40 watt, 60 watt ve 100 watt ile 10 mm MDF yi kesemezsiniz, 10 mm MDF yi kesebilmeniz için 130 watt gücünde bir lazer tüpe ihtiyacınız vardır.

Hangi malzemeye işlem yaparım, hangi lazer tüpü kullanmalıyım, hangi lazer kesim makinesini seçmeliyim gibi kafanızdaki sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu kısa bilgileri de verdikten sonra konumuza dönelim.

Lazer kesim makinesi ile yapacağınız işlem sadece ahşap malzemeler ile sınırlı değildir. Pleksi, akrilik, plastik, kauçuk, cam, kağıt, etiket, karton, seramik, kristal gibi birden çok materyale işlem yapabilirsiniz.

Aşağıda lazer kesim işlemi yapılmış ahşap küpe örneklerine bakabilirsiniz.

Bu sayfamızda lazer kesim makinesi ile neler yapabileceğinize dair fikir oluşturması açısından birbirinden farklı materyaller ve ürün örneklerini sergiliyoruz.

Lazer kesim makinesi hakkında detaylı bilgi almak için 0212 438 16 26 numaralı telefonumuzu arayabilir veya iletişim bölümünden bize yazabilirsiniz.