2014 Sign İstanbul Fuarı

11-14 EYLÜL “SIGN İSTANBUL” FUARINA BEKLERİZ.

11-14 Eylül 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan 16. ULUSLARARASI ENDÜSTRİYEL REKLAM VE DİJİTAL BASKI TEKNOLOJİLERİ FUARI’nda standımıza bekleriz. Salon 12 Stand F60.

Birbirinden farklı lazer kesim, kazıma ve markalama makinelerimizi yerinde görebilir, sarf malzeme ve yedek parça hakkında bilgi alabilir, uygulamaları izleyebilir ve numunelerimizi inceleyebilirsiniz.

Online Davetiye sayfasından fuar davetiyesi talep edebilirsiniz.

Fuar Tarihi: 11 – 14 Eylül 2014
Fuar Adresi: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi E-5 Karayolu Gürpınar Kavşağı Beylikdüzü / Büyükçekmece – İSTANBUL

Fuar alanına ulaşım için tıklayın.

Ulaşım ve Servis

Fuar Alanı

SIGN İstanbul, ticaretin kesişme noktası olan ve Asya ile Avrupa arasında köprü vazifesi gören, doğal ve tarihi güzelliklerin bir arada toplandığı İstanbul’da, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılmaktadır. İstanbul’a Türkiye’nin ve dünyanın birçok şehrinden direkt uçuşlar vardır. Modern özellikleri ve ulaşım kolaylığı ile dikkat çeken Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Beylikdüzü, Büyükçekmece’dedir. Fuar alanı, İstanbul Atatürk Havaalanı’na 25 dakika ve şehir merkezine, Taksim Meydanı’na 45 dakika mesafede bulunmaktadır.

Fuar Ziyaret Saatleri 11-12-13 Eylül 2014, 10:00-18:00
14 Eylül 2014, 10:00-17:00

Geçmiş Fuar Görüntülerimiz

 

boyalı metal üzerine lazer kazıma işlemi

Boyalı metal ürünlere lazer kazıma işlemi yapabilirsiniz.

Metalin üzerine lazer kazıma işlemi yapar mı, metal malzemeyi lazer makinesi keser mi? gibi soruları soran müşterilerimizi bilgilendirmek için bu yazımızda ham metal ve boyalı metal arasındaki farkı yazacağım ve boyalı metal ürünlere lazer kazıma işlemi yapılmış ürün görsellerine bakacağız.

CreaSpeed D1510 lazer kesim makinesi üzerinde bulunan lazer tüpün ışın kaynağı karbondioksit (CO2) dir.

Karbondioksit lazer tüpleri ile ekstra yapılan bir durum (oksijen desteği vb.) yok ise metal yerine ametal ürünlere işlem yapabilirsiniz.

Pleksi, akrilik, mdf, sunta, kontrplak, plastik, kauçuk, mermer, kağıt, karton vs. gibi materyallere lazer kazıma, lazer markalama ve lazer kesim işlemleri yapabilirsiniz.

Karbondioksit lazer makinesi ile metal ürünlere işlem yapabilmeniz için malzemenin üzerinin boyalı olması gerekir yani saf metal yerine boyalı metal olması gerekir. Lazer makinesi boyalı metale, kazıma ve markalama işlemleri yapabilir yani metal üzerindeki boyaya işlem yapar. Metal ve boyalı metal malzemeye lazer kesim işlemi uygulayamaz.

Aşağıda lazer makinesi ile işlem yapılmış boyalı metal ürünlere göz atabilirsiniz.

Metal ürünlere markalama işlemi yapmak istiyorsanız eğer karbondioksit lazer yerine Ytterbium pulsed lazer ışın kaynağı olan modelimiz CreaSpeed F20 lazer markalama makinesini tercih etmelisiniz.

Lazer kesim, lazer kazıma ve lazer markalama konularında bilgi almak ve lazer kesim makinesi satın almak için 0212 438 16 26 numaralı telefonumuzu arayabilir veya iletişim bölümünden bize yazabilirsiniz.

 

Lazer kesim ahşap küpe örnekleri

Ahşap lazer kesim küpe örnekleri.

Lazer kesim makinesi ile mdf, sunta, kontraplak gibi ahşap malzemelerinize lazer kazıma, lazer kesim ve lazer markalama işlemleri yapabilirsiniz.

Lazer kesim işleminde, malzeme kalınlığına göre lazer makinesinde kullanmış olduğunuz lazer tüpün güçlü olması gerekmektedir.

Örneğin, 40 watt lazer tüp gücü ile 6 mm mdf yi saniye de 1 mm hız ile keserken, 60 watt lazer tüp gücü ile saniye de 3 mm hız ile kesebilirsiniz. 100 watt güç ile saniye de 4 mm hız ile kesebilirsiniz. 40 watt, 60 watt ve 100 watt ile 10 mm MDF yi kesemezsiniz, 10 mm MDF yi kesebilmeniz için 130 watt gücünde bir lazer tüpe ihtiyacınız vardır.

Hangi malzemeye işlem yaparım, hangi lazer tüpü kullanmalıyım, hangi lazer kesim makinesini seçmeliyim gibi kafanızdaki sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu kısa bilgileri de verdikten sonra konumuza dönelim.

Lazer kesim makinesi ile yapacağınız işlem sadece ahşap malzemeler ile sınırlı değildir. Pleksi, akrilik, plastik, kauçuk, cam, kağıt, etiket, karton, seramik, kristal gibi birden çok materyale işlem yapabilirsiniz.

Aşağıda lazer kesim işlemi yapılmış ahşap küpe örneklerine bakabilirsiniz.

Bu sayfamızda lazer kesim makinesi ile neler yapabileceğinize dair fikir oluşturması açısından birbirinden farklı materyaller ve ürün örneklerini sergiliyoruz.

Lazer kesim makinesi hakkında detaylı bilgi almak için 0212 438 16 26 numaralı telefonumuzu arayabilir veya iletişim bölümünden bize yazabilirsiniz.

lazer kesim saat görselleri

Lazer kesim saat örnekleri.

Lazer kesim, lazer kazıma ve lazer markalama teknolojisi ile yapabilecekleriniz hayal gücünüz ile sınırlı.

Lazer makinesi ile ahşap, pleksi, akrilik, karton vb. gibi materyaller ile saat üretimi yapabilirsiniz.

Lazer makinesi ile saat üretimi yapmak istiyorsanız aşağıdaki lazer kesim saat görsellerine bakarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Lazer kesim, lazer kazıma, lazer markalama teknolojisi ve lazer makinesi hakkında bilgi almak için 0212 438 16 26 numaralı telefonumuzu arayabilir veya iletişim bölümünden bize yazabilirsiniz.

 

lazer canak kazıma

Toprak çanak üzerine lazer kazıma işlemi.

Lazer makinesi ile toprak çanak üzerine isim, logo, resim, fotoğraf gibi görsellerinizi işleyebilirsiniz.

Toprak çanak üzerine lazer kazıma işlemini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Lazer makinesinde yapılan lazer kazıma işlemi hakkında detaylı bilgi almak için 0212 438 16 26 numaralı telefonumuzu arayabilir veya iletişim bölümünden bize yazabilirsiniz.

pleksi lazer kesim anahtarlık

Pleksi/akrilik lazer kesim anahtarlık örnekleri.

Lazer makinesi ile pleksi/akrilik malzeme üzerinde lazer kesim, lazer kazıma ve lazer markalama işlemleri yapabilirsiniz.

Önceki yazdığımız yazılarda bahsettiğimiz gibi sadece pleksi/akrilik malzeme ile sınırlı değil ahşap, plastik, kauçuk, cam, kağıt, etiket, karton, seramik, kristal gibi birden çok materyale işlem yapabilirsiniz.

Aşağıda akrilik/pleksi lazer kesim anahtarlık örneklerine bakabilirsiniz.

Örneklerde de gördüğünüz gibi pleksi/akrilik malzemeye istediğiniz görüntüyü verebilirsiniz. Bilgisayarda yapmış olduğunuz çizimi aynen malzemenize uygulayabilirsiniz. Lazer kazıma işlemi sayesinde kişi/firma adı, resim veya fotoğrafını da malzeme üzerine işleyebilir ve  kişiye/firmaya özel ürünler yapabilirsiniz.

Lazer kesim makinesi satın almak istiyorsanız 0212 438 16 26 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da iletişim bölümünden bize yazabilirsiniz.

 

Ahşap lazer kesim iPhone standı

Ahşap lazer kesim iPhone standı.

Lazer makinesi ile MDF, kontraplak, sunta gibi ahşap malzemelerinize lazer kesim, lazer kazıma ve lazer markalama işlemlerini çok hassas ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Sadece ahşap malzeme ile sınırlı değil, pleksi, plastik, kauçuk, cam, kağıt, etiket, karton, seramik, kristal gibi birden çok materyale işlem yapabilirsiniz.

Lazer kesim işlemi için makinenizde kullanmış olduğunuz lazer tüpün gücü önemlidir. Lazer makinesi satın almak istiyorsanız kesim yapacağınız malzemeyi ve malzeme kalınlığını gözönünde bulundurun. Güçlü bir lazer tüp ile daha hassas ve daha hızlı bir kesim işlemi yapabilirsiniz.

Aşağıda lazer kesim işlemi yapılmış iPhone stand örneklerini görebilirsiniz.

Örneklerde de gördüğünüz gibi ahşap malzemeye istediğiniz görüntüyü verebilirsiniz. Bilgisayarda yapmış olduğunuz çizimi aynen malzemenize uygulayabilirsiniz. Lazer kazıma işlemi sayesinde kişi/firma adı, resim veya fotoğrafını da malzeme üzerine işleyebilir ve  kişiye/firmaya özel ürünler yapabilirsiniz.

Lazer kesim makinesi satın almak istiyorsanız 0212 438 16 26 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da iletişim bölümünden bize yazabilirsiniz.

lazer kesim sanatsal öğeler

Lazer kesim sanatı.

Şimdiye kadar lazer makinesi ile hangi malzemelere işlem yapabileceğinizi yazdık ve ilham vermesi açısından lazer makinesi ile yapılmış ürünlere sayfamızda yer verdik.

Bu yazımızda ise lazer makinesi ile lazer kesim işlemi yapılmış sanatsal görsellere yer vereceğiz.

Bakmış olduğunuz görseller vektör çizim olup çoklu katmanlar ile hazırlanır. Bu kadar etkileyici olması için çizim plan ve programı aylarca sürebilir.

Lazer kesim pleksi akrilik küpeler.

Lazer pleksi kesim küpeler.

Lazer makinesi ile pleksi, akrilik malzemelerinize lazer kesim, lazer kazıma ve lazer markalama işlemleri yapabilirsiniz.

Bilgisayardaki çiziminiz ne ise aynısını malzemenize işler ve gerekli ayarları yaptıktan sonra malzemenize zarar vermeden çok hızlı ve hassas bir şekilde işlem yapar.

Lazer makinesi ile pleksi malzemelerinize lazer kesim, lazer kazıma işlemleri yaparak küpe, kolye gibi ürünler yapabilirsiniz.

Aşağıda lazer makinesi ile yapılmış pleksi/akrilik küpe modellerini görebilirsiniz.

Lazer makinası fiyatları hakkında bilgi almak için 0212 438 16 26 numaralı telefonumuzu arayabilir veya iletişim bölümünden bize yazabilirsiniz.